Etkinlikler / Uzmanlarımızın yeni yorumları siteye eklenmiştir.
Uzmanlarımızın yeni yorumları siteye eklenmiştir.
 
11 Aralık 2011
 
Yrd. Doç. Dr. Salih Bayram'ın "Yunanistan'ı Cameron mu Kurtaracak?" başlıklı yazısına ulaşmak için tıklayın.
 
Önceki Yorumlar
 
Yrd. Doç. Dr. Mehmet Ali Uğur'un "Barış Çalışmalarında Birleştirici Müzakere Tekniği" başlıklı yazısına ulaşmak için tıklayın.
 
Yrd. Doç. Dr. Gökhan Özkan'ın "Küresel Kriz, Değişen Güç Dengeleri ve Uluslararası Finans Sisteminin Yeniden Yapılandırılması" başlıklı yazısına ulaşmak için tıklayın.
 
Dr. Salih Bayram'ın "The Case for Neighboring Studies" başlıklı yazısına ulaşmak için tıklayın
 
Arş. Gör. Veysel Kurt'un "Mavi Marmara Sonrası Türkiye-İsrail İlişkileri" başlıklı yazısına ulaşmak için tıklayın.
 
Arş. Gör. İskender Karakaya'nın "Üçüncü Dünya, Küreselleşme ve Tunus, Mısır, Libya'daki Halk Devrimleri" başlıklı yazısına ulaşmak için tıklayın.
11.12.2011 18:00 / 14.12.2011 18:00
Bu site içeriğinin telif hakları Uluslararası Çatışma Çözümleri Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne ait olup 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kaynak gösterilerek kısmen yapılacak alıntılar dışında önceden izin alınmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz. Bu sitede yer alan CICR'nin kurumsal bilgileri ile CICR Akademik Personeli'nin çalışmaları dışındaki diğer görüş ve değerlendirmeler, yalnızca yazarının düşüncelerini yansıtmaktadır; CICR'nin kurumsal görüşünü temsil etmemektedir.
MARKA
© 2017 - Uluslararası Çatışma Çözümleri Araştırma ve Uygulama Merkezi
Bu web sitesi T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansının desteklediği “MARKA/11-01/TD01-030” 2011 yılı Teknik Destek Projesi kapsamında hazırlanmıştır.
İçerik ile ilgili tek sorumluluk YALOVA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÇATIŞMA ÇÖZÜMLERİ UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ 'ne aittir ve T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.