Etkinlikler / Genç Diplomatlar Eğitim Programı’nda Türkiye’nin Arabuluculuğu Semineri gerçekleştirildi.
Genç Diplomatlar Eğitim Programı’nda Türkiye’nin Arabuluculuğu Semineri
YÜÇAM Müd. Yrd. Öğr. Gör. Pınar Akpınar Dışişleri Bakanlığı Diplomasi Akademisi’nin davetlisi olarak 9 Nisan 2013 tarihinde Ankara Dedeman Otel’de 19. Uluslararası Genç Diplomatlar Eğitim Programı kapsamında Türkiye’nin Dış Politikasında Arabuluculuk konulu seminer verdi. 67 ülkeden genç diplomatların katıldığı seminerde değişen Türkiye dış politikasında çatışma çözümleri ve arabuluculuğun yeri ve Türkiye’nin arabuluculuk yaklaşımı gibi konulara değinildi.
09.04.2013 09:00 / 09.04.2013 18:00
Bu site içeriğinin telif hakları Uluslararası Çatışma Çözümleri Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne ait olup 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kaynak gösterilerek kısmen yapılacak alıntılar dışında önceden izin alınmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz. Bu sitede yer alan CICR'nin kurumsal bilgileri ile CICR Akademik Personeli'nin çalışmaları dışındaki diğer görüş ve değerlendirmeler, yalnızca yazarının düşüncelerini yansıtmaktadır; CICR'nin kurumsal görüşünü temsil etmemektedir.
MARKA
© 2017 - Uluslararası Çatışma Çözümleri Araştırma ve Uygulama Merkezi
Bu web sitesi T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansının desteklediği “MARKA/11-01/TD01-030” 2011 yılı Teknik Destek Projesi kapsamında hazırlanmıştır.
İçerik ile ilgili tek sorumluluk YALOVA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÇATIŞMA ÇÖZÜMLERİ UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ 'ne aittir ve T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.