Yorum Haber > Yakın Bölge Çalışmaları > Şiddet İçermeyen Eylemler ve Şiddet İçermeyen Mücadele > Kazakistan Erken Cumhurbaşkanlığı Seçimi 3 Nisan 2011
YÜÇAM Müdürü Doç. Dr. Kenan DAĞCI 3 Nisan 2011'de Kazakistan'da gerçekleştirilen Erken Cumhurbaşkanlığı Seçiminde AGİT/ Demokratik Kurumlar ve İnsan Hakları Bürosu (OSCE/ODIHR) Kazakistan Seçim Misyonu'nda Uluslararası Gözlemcilik yaptı. Dağcı'nın seçim gözlemleri hakkındaki değerlendirmelerini okumak için tıklayınız.
08.04.2011 13:00 /
Bu site içeriğinin telif hakları Uluslararası Çatışma Çözümleri Araştırma ve Uygulama Merkezi’ne ait olup 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca kaynak gösterilerek kısmen yapılacak alıntılar dışında önceden izin alınmaksızın hiçbir şekilde kullanılamaz. Bu sitede yer alan CICR'nin kurumsal bilgileri ile CICR Akademik Personeli'nin çalışmaları dışındaki diğer görüş ve değerlendirmeler, yalnızca yazarının düşüncelerini yansıtmaktadır; CICR'nin kurumsal görüşünü temsil etmemektedir.
MARKA
© 2017 - Uluslararası Çatışma Çözümleri Araştırma ve Uygulama Merkezi
Bu web sitesi T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansının desteklediği “MARKA/11-01/TD01-030” 2011 yılı Teknik Destek Projesi kapsamında hazırlanmıştır.
İçerik ile ilgili tek sorumluluk YALOVA ÜNİVERSİTESİ ULUSLARARASI ÇATIŞMA ÇÖZÜMLERİ UYGULAMA ve ARAŞTIRMA MERKEZİ 'ne aittir ve T.C. Doğu Marmara Kalkınma Ajansının görüşlerini yansıtmaz.